Volné pracovní místo  Elektro projektant

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zpracovávat a vést projektovou dokumentaci
Připravovat rozpočty
Vést technické konzultace s klienty a dodavateli
Mít na starosti technické a obchodní specifikace materiálu
Pracovat na zakázkách pro energetiku a průmysl
Řešit úkoly a problémy ve svěření oblasti

Požadujeme

Máte elektro vzdělání a baví vás projektová činnost? Rozšiřujeme tým elektro projektantů, praxe a znalost AJ výhodou! Nabízíme zaškolení od zkušených kolegů, zajímavou mzdu od 40 tis. Kč, 25 dní dovolené, jazykové vzdělávání. Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí silné a stabilní společnosti
Přátelský a otevřený kolektiv
Práci na 1 směnu
Zajímavou mzdu od 40 tis. Kč
Odměny
Dovolenou navíc
Sick days
Začátek pracovní doby od 6 – 7:00 hod.
Profesní vzdělávání, jazykové kurzy
Příspěvek na stravování
Výhodný telefonní tarif pro rodinné příslušníky
Zhodnocení financí (firemní akcie)
Výhodné sjednání hypotéky, pojištění a vedení účtu aj.
Místo výkonu práce: Region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

CHCETE SE ROZVÍJET V OBORU ELEKTRO PROJEKTOVÁNÍ? SPOJTE SE S NÁMI A DOZVÍTE SE VÍCE.